Asystent osoby starszej Gdynia  - Dlaczego my? 

Asystowanie i usługi transportowe Trójmiasto
  • Bezpieczeństwo - Pracownicy naszej firmy nie są przypadkowi. Dbamy o komfort naszych  podopiecznych, dlatego pracujemy tylko z zaufanymi ludźmi. których przed rozpoczęciem współpracy dokładnie sprawdzamy.  

 

  • Elastyczność - Pragniemy  zapewniać naszym klientom usługi  jak  na najwyższym poziomie, dlatego kluczową cechą naszej firmy jest  elastyczność. Jako  klient ,,Pomocy dla seniora" od początku  i aż do samego końca  masz realny wpływ na zamówioną przez Ciebie usługę. 

 

  • Miła atmosfera  - Troszczymy się o samopoczucie naszych klientów. Zajmowanie się seniorami to nie tylko nasza praca, ale również pasja.  Z nami poczujesz się  tak   bezpiecznie i   komfortowo  jak u siebie w domu.

 

  • Wykwalifikowany personel - Nasi asystenci osób starszych mają dużą wiedzę na temat seniorów i niepełnosprawnych oraz doskonałe kompetencje do zajmowania się nimi na odpowiednio wysokim poziomie.

 

  •  Bogaty zakres usług   dla seniorów - Oferujemy mnóstwo  usług skierowanych do osób starszych i niepełnosprawnych -  wszystko w przystępnych cenach. 

 

- Asystowanie i usługi transportowe Trójmiasto i okolice - 

 

 

Usługi transportowe Trójmiasto to niesamowite udogodnienie  dla osób, które mają problem z  samodzielnym poruszaniem  się komunikacją publiczną. Doskonale  sprawdzą się u  seniorów zmagających się z  chorobami  wieku starczego, ale nie tylko... 

Przejazdy mogą być realizowane zarówno do miejsc takich jak: sklepy i urzędy, ale również do specjalistycznych  placówek  medycznych. W przypadku zaplanowanej  wizyty u lekarza lub badań, senior może skorzystać  z usługi asystowania - towarzystwa asystenta osoby starszej  podczas ich trwania.  

 

 

Usługi transportowe Trójmiasto  i  asystowanie   realizowane są na terenie: Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumi i gminy  Kosakowo.

 

Pomoc dla seniora

Pomoc dla seniora - Opieka nad osobą starszą

  O nas 

Firma "Pomoc dla Seniora" powstała, by wspierać osoby starsze, schorowane i samotne oraz ich rodziny w zaspakajaniu codziennych istotnych potrzeb.  Nasze usługi cechuje wysoka jakość. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i uśmiech klienta.  Przede wszystkim uważnie słuchamy i nie bagatelizujemy problemów czy oczekiwań seniorów. 

  Gdzie działamy  

  Kontakt z nami  

" Pomoc dla Seniora " Kamila Orzechowska-Wrzosek

 

numer telefonu  +48 530 000 356

 

adres email   pomocdlaseniora.gdynia@gmail.com