Opieka nad osobą leżącą Gdynia – Opiekun troskliwie zajmuje się pacjentem, który wymaga wsparcia. Pacjent leżący otrzymuje profesjonalną opiekę.

- Pacjent leżący - Opieka nad osobą leżącą Gdynia -

 

Wiele rodzin stoi przed trudnym zadaniem zapewnienia wsparcia swoim najbliższym. Pacjenci leżący to osoby mające specyficzne potrzeby i wymagające profesjonalne pomocy specjalistów. Nie chodzi tu jedynie o podstawową opiekę medyczną, ale również o codzienne dotrzymywanie towarzystwa i zapewnianie wsparcia emocjonalnego. Istotne jest również dostosowanie otoczenia w taki sposób, żeby pacjent leżący mógł poczuć się w nim komfortowo. Wybór właściwego opiekuna nie jest łatwym zadaniem i często zajmuje wiele czasu. Jesteśmy świadomi wyzwań i stresu, jakie wiążą się z dokonaniem tej decyzji, dlatego przychodzimy do Państwa z rozwiązaniem. Zapraszamy na darmowe oraz niewiążące spotkanie zapoznawcze z naszym opiekunem i koordynatorem, którym na pewno uda się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.

 

 

 Opieka nad osobą leżącą Gdynia - Dlaczego właśnie nasz zespół?

 

  • Oferujemy wszechstronną pomoc.

  • Rozumiemy, że każdy nasz podopieczny ma indywidualne potrzeby.

  • Charakteryzuje nas profesjonalizm i wysokie kwalifikacje.

  • Udzielamy wsparcia również dla rodziny naszego podopiecznego.

  • Dostosujemy się do Twojego harmonogramu dnia i zaoferujemy opiekę w dogodnych dla Ciebie godzinach.

 

.

 Pacjent leżący - Najlepsza opieka w Gdyni

 

Nasza usługa, opieka nad osobą leżącą Gdyni, to odpowiedź na potrzeby wielu rodzin, które szukają godnego zaufania wsparcia dla swoich najbliższych. Posiadana przez nas wiedza oparta jest na latach doświadczeń w pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi. A regularne szkolenia i warsztaty sprawiają, że   nasi pracownicy ciągle doskonalą swoje umiejętności. nasze usługi są zawsze  na najwyższym poziomie.  Skontaktuj  się z Nami  już dziś i sam oceń  jakość naszych usług!

Pomoc dla seniora

Pomoc dla seniora Gdynia

  O nas 

Firma " Pomoc dla Seniora " powstała, by wspierać osoby starsze, schorowane i samotne oraz ich rodziny w zaspakajaniu codziennych istotnych potrzeb.  Nasze usługi cechuje wysoka jakość. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i uśmiech klienta.  Przede wszystkim uważnie słuchamy i nie bagatelizujemy problemów czy oczekiwań seniorów. 

  Gdzie działamy  

  Kontakt z nami  

" Pomoc dla Seniora " Kamila Orzechowska-Wrzosek

numer telefonu  +48 530 000 356

adres email   pomocdlaseniora.gdynia@gmail.com