Opiekun medyczny Gdynia w trakcie pracy. Kobieta pomaga starszej osobie podczas przemieszczania się.

Jeśli szukasz profesjonalnej opieki medycznej dla swojego bliskiego w Gdyni, to usługa opiekun medyczny Gdynia jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Dzięki naszemu zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu możemy zapewnić Twojej rodzinie spokój i pewność, że otrzymujesz najlepszą opiekę zdrowotną. Zaufaj nam i dołącz do grona naszych zadowolonych pacjentów!

Opiekun medyczny Gdynia 

 

Opiekun medyczny Gdynia  to nieocenione wsparcie dla osób starszych i chorych, które potrzebują stałej opieki w domu. Dzięki profesjonalnej i doświadczonej pomocy opiekunów medycznych pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i skutecznie poradzić sobie z chorobą. Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań pacjenta. Oferujemy zarówno stałą, jak i dorywczą opiekę medyczną, w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Dbamy o to, aby każda osoba, która skorzysta z naszych usług, czuła się bezpiecznie i komfortowo, a jej potrzeby były zaspokojone w najlepszy możliwy sposób.

 

Nasza oferta Profesjonalny opiekun medyczny Gdynia

 

Opiekun medyczny  to profesjonalista, który posiada wiedzę i doświadczenie w pielęgnacji osób z różnymi schorzeniami i potrzebami medycznymi. Zadaniem opiekuna medycznego jest zapewnienie pacjentowi codziennej opieki, monitorowanie stanu zdrowia i przestrzeganie zaleceń lekarza. Do obowiązków opiekuna medycznego w " Pomoc dla seniora" należą  także takie czynności jak:

 

  • codzienna opieka nad pacjentem w jego domu,

  • udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach nagłych,

  • pomoc w zakupach i wypełnianiu formalności,

  • pełna opieka podczas wizyt u lekarzy, rehabilitacji czy w szpitalu,

  • podawanie leków,

  • pomoc w utrzymaniu higieny osobistej oraz wykonywanie prostych zabiegów pielęgnacyjnych,

  • wykonywanie prostych badań i pomiarów,

  • służenie radą i wsparciem w codziennych sprawach związanych z chorobą.

Pomoc dla seniora

Pomoc dla seniora - Opieka nad osobą starszą

  O nas 

Firma "Pomoc dla Seniora" powstała, by wspierać osoby starsze, schorowane i samotne oraz ich rodziny w zaspakajaniu codziennych istotnych potrzeb.  Nasze usługi cechuje wysoka jakość. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i uśmiech klienta.  Przede wszystkim uważnie słuchamy i nie bagatelizujemy problemów czy oczekiwań seniorów. 

  Gdzie działamy  

  Kontakt z nami  

" Pomoc dla Seniora " Kamila Orzechowska-Wrzosek

 

numer telefonu  +48 530 000 356

 

adres email   pomocdlaseniora.gdynia@gmail.com