Zakupy z dostawą do domu Gdynia, Sopot, Rumia i okolice

- Zakupy z dostawą do domu Gdynia, gmina Kosakowo-

 

Zakupy z dostawą znacznie poprawiają komfort życia osób starszych i niepełnosprawnych. Choroby i  słabsza kondycja wynikająca z ograniczeń wiekowych  często odbiera im satysfakcje z robienia zakupów.  Zakupy z dostawą do domu Gdynia to doskonała alternatywa dla usług  stacjonarnych. Dzięki temu  nie trzeba już  nawet wychodzić z domu, stać w kolejkach czy nosić ciężkich toreb z zakupami.

 

 

Dlaczego Pomoc dla Seniora? 

 

  • Oferta indywidualnie dopasowana do odbiorcy - Jako klient firmy Pomoc dla Seniora masz realny wpływ na realizowaną przez nas usługę. To ty wybierasz sklep i rodzaj zakupów, które dostarczymy Ci pod Twoje mieszkanie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zakupy spożywcze, drogeryjne jak i medyczne oraz  apteczne (ale nie tylko). 

 

  • Wysoka jakość  usług i niska cena -   Posiadamy odpowiednie wykształcenie i  doświadczenie w pracy z seniorami. Doskonale znamy  potrzeby seniorów  i potrafimy je zaspokoić. 

 

 

  • Wygodna i szybka realizacja zamówienia - Pomoc dla seniora jest lokalną firmą. Dzięki temu  dobrze wiemy kim są nasi klienci i czego oczekują. 

 

Zakupy z dostawą do domu Gdynia - Dla kogo?

 

Głównymi odbiorcami naszych usług są seniorzy i osoby niepełnosprawne z Gdyni i gminy Kosakowo. I to właśnie do tej grupy dostosowujemy  naszą  ofertę.

 

Osoby zainteresowane naszymi usługami zapraszamy do strony z cennikiem. W celu ustalenia  dalszych szczegółów oferty  prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Pomoc dla seniora

Pomoc dla seniora Gdynia

  O nas 

Firma " Pomoc dla Seniora " powstała, by wspierać osoby starsze, schorowane i samotne oraz ich rodziny w zaspakajaniu codziennych istotnych potrzeb.  Nasze usługi cechuje wysoka jakość. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i uśmiech klienta.  Przede wszystkim uważnie słuchamy i nie bagatelizujemy problemów czy oczekiwań seniorów. 

  Gdzie działamy  

  Kontakt z nami  

" Pomoc dla Seniora " Kamila Orzechowska-Wrzosek

numer telefonu  +48 530 000 356

adres email   pomocdlaseniora.gdynia@gmail.com