Zakupy  z dowozem w ,,Pomoc dla seniora'' — oszczędność czasu, wygoda i profesjonalizm.

Zakupy z dostawą do domu Rumia

- Zakupy z dostawą do domu Rumia

 

Wyjście po zakupy sprawia ci ogromne trudności? Zmagasz się z chorobą, która uniemożliwia ci opuszczenie mieszkania ?

 

Zamów —  Zakupy z dostawą do domu Rumia. Wygodną usługę dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Pozwalającą uniknąć stania w kolejkach sklepowych i dźwigania ciężkich toreb z zakupami. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer +48 530 000 356 i podasz nazwę swojego ulubionego sklepu, drogerii czy apteki, a następnie produktów, jakich potrzebujesz. Dowieziemy zakupy na czas bez względu na to, jak długa będzie twoja lista zakupów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 5 dni w tygodniu- od poniedziałku do piątku, 11 godzin na dobę — od 9 do 20.

 

Uwaga! Oprócz Rumi nasze usługi realizujemy także w Trójmieście i jego okolicach: Sopot, Gdańsk, Gdynia, gmina Kosakowo

 

Zakupy z dostawą do domu Rumia  - Cechy usługi:

 

  • Uniwersalność — Dostarczymy ci dokładnie, to co znajdzie się na twojej liście — chleb, nabiał, owoce, a także produkty kosmetyczne i higieniczne czy przepisane przez lekarza leki,

  • Przystępna cena i jakościowe dostawy — w przypadku artykułów spożywczych gwarantujemy, że uważnie patrzymy na daty ważności i wybieramy tylko świeże produkty,

  • Promocje w pakietach i nie tylko...— Pierwsza dostawa w naszej ofercie jest w cenie promocyjnej. Zamawiając usługę w pakiecie sąsiedzkim jej koszt jest zdecydowanie niższy.

 

Skontaktuj się z nami już teraz i dołącz do grona zadowolonych klientów. Przed skorzystaniem z usług zalecamy przeczytanie naszego regulaminu, a także zapoznanie się z cennikiem dostaw. Gdzie znajdziesz dokładne informacje na temat oferty i możliwych promocji. 

Pomoc dla seniora

Pomoc dla seniora Gdynia

  O nas 

Firma " Pomoc dla Seniora " powstała, by wspierać osoby starsze, schorowane i samotne oraz ich rodziny w zaspakajaniu codziennych istotnych potrzeb.  Nasze usługi cechuje wysoka jakość. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i uśmiech klienta.  Przede wszystkim uważnie słuchamy i nie bagatelizujemy problemów czy oczekiwań seniorów. 

  Gdzie działamy  

  Kontakt z nami  

" Pomoc dla Seniora " Kamila Orzechowska-Wrzosek

numer telefonu  +48 530 000 356

adres email   pomocdlaseniora.gdynia@gmail.com