- Opiekunka Gdynia -

 

Potrzebujesz wsparcia i opieki dla swoich bliskich w Gdyni? Nasza usługa Opiekunka Gdynia jest  odpowiedzią na Twoje potrzeby. Działamy z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości opieki dla seniorów i osób wymagających wsparcia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia na kilka godzin dziennie czy pełnej opieki 24 godziny na dobę, nasi opiekunowie  są tutaj, aby Ci pomóc. Są wykwalifikowani i posiadają odpowiednie doświadczenie, aby zapewnić Ci wysoką jakość opieki i spełnić Twoje oczekiwania. Z nami nie musisz martwić się o codzienne zadania i niezależność, możesz skupić się na czerpaniu radości z życia i spędzaniu czasu z bliskimi.

 

Opiekunka Gdynia - empatyczna i zaangażowana w swoją pracę

 

Nasze opiekunki  są nie tylko fachowo wykwalifikowane, ale także ciepłe i życzliwe. Wiedzą, jak ważne jest dla Ciebie poczucie komfortu i bezpieczeństwa.  Dlatego podejmują wszelkie wysiłki, aby stworzyć dla Ciebie przyjazne i wspierające środowisko. Możesz liczyć na  ich pomoc z takimi rzeczami jak:

 

  • Sprzątanie i utrzymanie porządku

  • Wykonywanie podstawowych czynności, takich jak kąpiel, ubieranie się itp.

  • Robienie zakupów

  • Przygotowywanie  posiłków

  • Dbanie o regularne przyjmowanie leków

  • Udzielanie pierwszej pomocy w nagłych sytuacjach

  • Organizacja aktywności i zajęć

  • Planowanie wizyt lekarskich i asystowanie w nich

 

Oferujemy  darmowe pierwsze spotkanie organizacyjno-zapoznawcze z opiekunką oraz koordynatorem. To ważny krok, podczas którego możemy lepiej poznać Twoje potrzeby i oczekiwania, a także omówić szczegóły naszej współpracy.Wspólnie tworzymy listę zadań i obowiązków, które mają być realizowane przez opiekunkę.

Seniora w towarzystwie opiekunki. Opiekunka Gdynia dba o komfort i dobro pacjenta. Jest gotowa służyć pomocą w różnych czynnościach, takich jak gotowanie, sprzątanie czy towarzyszenie w wizytach lekarskich.

Pomoc dla seniora

Pomoc dla seniora Gdynia

  O nas 

Firma " Pomoc dla Seniora " powstała, by wspierać osoby starsze, schorowane i samotne oraz ich rodziny w zaspakajaniu codziennych istotnych potrzeb.  Nasze usługi cechuje wysoka jakość. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i uśmiech klienta.  Przede wszystkim uważnie słuchamy i nie bagatelizujemy problemów czy oczekiwań seniorów. 

  Gdzie działamy  

  Kontakt z nami  

" Pomoc dla Seniora " Kamila Orzechowska-Wrzosek

numer telefonu  +48 530 000 356

adres email   pomocdlaseniora.gdynia@gmail.com