Firma ,,Pomoc dla seniora" -  dostawy  zakupów spożywczych, drogeryjnych, medycznych i aptecznych w przystępnych cenach. 

Zakupy z dostawą do domu Kosakowo 

- Zakupy z dostawą do domu Kosakowo -

 

Opcja ta polecana jest wszystkim osobom, które z jakichś względów nie chcą lub nie mogą osobiście udać się do sklepu. Do takiej grupy osób możemy zaliczyć seniorów, którzy często zmagają z dolegliwościami wieku starszego i związanymi z nim ograniczeniami.

 

Usługę Zakupy z dostawą do domu Kosakowo można zamówić przez telefon- poprzez kontakt telefoniczny, ale także za pomocą poczty elektronicznej. Każde zlecenia obejmuje zarówno zakup wybranych produktów, jak i również dowóz ich pod wybrany przez klienta adres. Dostarczamy zakupy ze sklepów spożywczych, drogerii, a także aptek. Odbiorcami naszych usług są zazwyczaj osoby starsze i schorowane z Rumi, Gdyni, Gdańska, Sopotu i gminy Kosakowo. Wszystkie zakupy dostarczamy w tygodniu (od poniedziałku do piątku), w godzinach 9-20.

 

Zakupy z dostawą do domu KosakowoO usłudze:

 

  • Oszczędność czasu — Proces zamawiania usługi  jest przyjemny i prosty, a zlecone dostawy są zawsze realizowane sprawnie oraz szybko.

 

  • Wygoda  —   Odbiorcy naszych usług sami wybierają sklep i rodzaj produktów, które mamy im dostarczyć. 

 

  •  Promocje —  Promocja na pierwszą dostawę i niższe ceny w abonamentach.

 

  • Wysoka jakość  — Dzięki doświadczeniu i posiadaniu odpowiedniego wykształcenia doskonale znamy potrzeby  klientów i dostosowujemy pod nie nasze usługi.

 

  • Partnerskie  nastawienia do klienta — możliwość personalizacji usługi. 

 

 

Zaufaj nam i  już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Pomoc dla seniora

Pomoc dla seniora Gdynia

  O nas 

Firma " Pomoc dla Seniora " powstała, by wspierać osoby starsze, schorowane i samotne oraz ich rodziny w zaspakajaniu codziennych istotnych potrzeb.  Nasze usługi cechuje wysoka jakość. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i uśmiech klienta.  Przede wszystkim uważnie słuchamy i nie bagatelizujemy problemów czy oczekiwań seniorów. 

  Gdzie działamy  

  Kontakt z nami  

" Pomoc dla Seniora " Kamila Orzechowska-Wrzosek

numer telefonu  +48 530 000 356

adres email   pomocdlaseniora.gdynia@gmail.com